МВС Укрїни. Експертна служба

У ПОШУКАХ ІСТИНИ БЕЗ ПРАВА НА ПОМИЛКУ

Герб Хмельницької області

Платні послуги надаються Хмельницьким НДЕКЦ МВС в порядку та згідно з переліком і розмірами плати, встановленими постановою Кабінету Міністрів України .

Витяг з Порядку надання підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби платних послуг.

  • Послуги надаються за письмовою заявою фізичних або юридичних осіб із зазначенням їх прізвища, імені, по батькові (найменування), місця реєстрації/проживання (місцезнаходження) та виду послуги, а також за постановою (ухвалою) суду в цивільних та господарських справах (далі - замовники).
  • Оплата наданих послуг здійснюється шляхом перерахування замовником коштів через банки, відділення поштового зв'язку або програмно-технічні комплекси самообслуговування. Підтвердженням оплати послуг є платіжний документ (платіжне доручення, квитанція) з відміткою банку, відділення поштового зв'язку або коду проведеної операції. Прийняття плати за послуги безпосередньо працівниками підрозділів МВС та ДМС забороняється.
  • У разі письмового звернення замовника щодо термінового надання послуги та можливості підрозділів МВС або ДМС надати послугу у строк до 10 днів, розмір плати збільшується на 100 відсотків.
  • Замовник має право відмовитися від надання замовленої послуги шляхом подання на ім'я керівника відповідного підрозділу МВС або ДМС заяви в письмовій формі.
  • Повернення коштів за не надані послуги здійснюється за письмовою заявою замовника на підставі оригіналу платіжного документа та документа, що посвідчує особу.
  • Плата за надання послуг підрозділам МВС не справляється, крім вартості продукції, яка використовується під час надання послуги.
  • Відповідальність за дотримання вимог цього Порядку покладається на керівників підрозділів МВС та ДМС.

Відстріл вогнепальної зброї та огляд її технічного стану.

ПОРЯДОК НАДАННЯ ПОСЛУГИ

З ОГЛЯДУ ТЕХНІЧНОГО СТАНУ ТА ВІДСТРІЛУ ЗБРОЇ

 

Прийом зброї для огляду технічного стану та відстрілу проводиться згідно графіку:

Дні тижня

Зброя

Години прийому

Понеділок

Табельна зброя та зброя зареєстрована на об’єктах дозвільної системи

за попереднім узгодженням

ВІВТОРОК

ЗБРОЯ, ЯКА ПЕРЕБУВАЄ У ВЛАСНОСТІ ГРОМАДЯН

9:30 – 12:00

СЕРЕДА

ЗБРОЯ, ЯКА ПЕРЕБУВАЄ У ВЛАСНОСТІ ГРОМАДЯН

9:30 – 12:00

ЧЕТВЕР

ЗБРОЯ, ЯКА ПЕРЕБУВАЄ У ВЛАСНОСТІ ГРОМАДЯН

9:30 – 12:00

П’ятниця

Табельна зброя та зброя зареєстрована на об’єктах дозвільної системи

за попереднім узгодженням

 

*довідки про огляд технічного стану та відстріл зброї видаються в наступний прийомний день після дня прийому, з 9:30 до 12:00

 

Зброя у власника приймається на відстріл за наявності:

1.   Заява на проведення відстрілу та огляду технічного стану зброї;

2.   Дозвіл на зберігання (придбання) зброї;

3.   Зброя з патронами:

-       відстріл мисливської нарізної зброї здійснюється лише мисливськими патронами відповідного калібру (З ОБОЛОНКОВОЮ КУЛЕЮ);

-       відстріл пістолетів та револьверів травматичної дії – патронами, сертифікованими на території України, спорядженими гумовими або аналогічними за своїми властивостями кулями;

-       газові пістолети та револьвери – лише штатними до них холостими (шумовими) патронами сертифікованими на території України.

4.   Квитанцію про сплату за проведення відстрілу.

Вартість послуги  258,00 грн (в.т.ч. ПДВ) за кожну одиницю (ствол).

 

 

УВАГА!

При контрольному відстрілі деяких моделей зброї (що зроблена з порошкових металів та сплавів) можливе руйнування зброї внаслідок пострілів, яке не залежить від дій експерта, а залежить від конструктивних характеристик зброї, та типу патронів що надають власники.

 

Приймаючи зброю на відстріл експерт попереджає власників зброї про можливість руйнування. Після чого, здаючи зброю та підписуючи заяву, власник надає згоду на проведення контрольного відстрілу та проінформований про можливі наслідки.

 

 

 

Зразки заяв

Реквізити для проплати

Телефон для довідок: (0382) 78-46-62 (чергова частина Хмельницького НДЕКЦ МВС)

Проведення судової експертизи в цивільних та господарських справах, досліджень та оцінки на замовлення

Нова послуга