МВС Укрїни. Експертна служба

У ПОШУКАХ ІСТИНИ БЕЗ ПРАВА НА ПОМИЛКУ

Герб Хмельницької області

Новини

Сьогодні міським головою Симчишином Олександром з нагоди відзначення Дня захисників та захисниць України, Почесною відзнакою міського голови "Воля та Мужність" за проявлену виняткову волю, мужність, відвагу при виконанні військового обов'язку у заходах необхідних для забезпечення оборони України, у зв'язку з військовою агресією росії проти України, відзначено працівника Хмельницького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Сьогодні 13 вересня 2023 р. між Хмельницьким науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України та Державною екологічною інспекцією в Хмельницькій області було укладено угоду про партнерство та співпрацю під час огляду місця події, пов’язаного з розслідуванням злочинів проти довкілля та проведення відповідних експертних досліджень

Метою співробітництва є спільні дії з допомоги правоохоронним органам при здійсненні досудового розслідування злочинів, що посягають на довкілля.

08.09.2023 року до експертного пункту в м.Старокостянтинів завітав Mercedes “c”- класу🚙. При дослідженні автомобіля , експерти 🤓 встановили, що двигун на автомобілі був замінений, а в ході звірки наявного ідентифікаційного номера по базам даних встановлено, що даний номер двигуна знаходиться в розшуку. Таким чином автомобіль було вилучено на штраф майданчик системи МВС🚓.

Переконливо рекомендуємо, перед купівлею авто звертатись наших експертів🤓, за для збереження Вашого часу, нервів та грошей!

Щиро Ваші експерти🤓

У Хмельницькій області співробітники СБУ провели спецоперацію і затримали агента ФСБ, який допомагав Росії готувати ракетний удар по одному зі стратегічно важливих об’єктів "Укрзалізниці" на території регіону

 

Посилання на першоджерело

‼️ До уваги громадян!!!

 Повідомляємо, що з 28.08.2023 ви маєте можливість отримати послугу з Експертного дослідження транспортного засобу 🔎🚗по понеділках.

За результатами надання такої послуги складається висновок експертного дослідження. Відомості, що містяться у такому висновку, вносяться в день проведення експертного дослідження до Єдиного державного реєстру транспортних засобів.

Отримати таку послугу можна в пункті експертного дослідження № 6841 тза адресою: м. Хмельницький, вул. Зхідна-Окружна, 11/1.

 ‼️ Запис на Експертне дослідження транспортного засобу можна здійснити:

- через онлайн сервіс https://e-zapys.dndekc.mvs.gov.ua/

- у пункті експертного дослідження транспортного засобу №6841

- через телеграм-бот https://t.me/avto_es_bot

- терміналах для запису, встановлених в приміщенні сервісного центру МВС (за наявності)

22.08.2023 завідувач відділу досліджень матеріалів, речовин і виробів Хмельницького НДЕКЦ МВС Олександр ШЕЛЕСТЮК та головний судовий експерт сектору фізико-хімічних досліджень відділу досліджень матеріалів, речовин і виробів Хмельницького НДЕКЦ МВС Олександр МІЩУК прийняли участь в семінарі-нараді з практичними заняттями, щодо взаємодії та відпрацювання спільних дій під час проведення огляду місця пожежі

Памʼятайте, що маленькими вчинками можна створити щось величне, наша перемога🇺🇦 залежить від кожного з нас.

Чому важливо проводити експертне дослідження транспортних засобів, попри його офіційне скасування

🚙 Нагадуємо автовласникам про доцільність проведення експертних досліджень транспортних засобів фахівцями Експертної служби МВС перед їх купівлею. Це дозволить Вам зберегти Ваші кошти.

Ну що ж друзі, ми ніколи не зупинимось на шляху до перемоги 🇺🇦, тому допомагаємо при будь-якій нагоді.

20.07.2023 завідувач сектору досліджень у сфері інформаційних технологій Віра Нестеренко в складі загону швидкого реагування Товариства  Українського Червоного Хреста Хмельницької області взяла участь у регіональних тактико-спеціальних навчаннях з органами управління та силами цивільного захисту області щодо дій у разі виникнення радіаційної аварії на Хмельницькій АЕС.

23 роки назад створена Експертна служба – система незалежних експертних підрозділів МВС України. Працівники Хмельницького НДЕКЦ МВС переконані, що завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, умінню долати труднощі в нелегкий для країни час – немає перешкод для виконання поставлених завдань із зміцнення законності та правопорядку в Україні. В цей день приємно було слухати щирі побажання від гостей, які попри складність роботи знайшли вільну хвилину, щоб привітати колектив Хмельницького НДЕКЦ МВС.
Щиро вдячні за таку увагу! І нехай усі причетні мають невичерпну енергію для плідної праці на нелегкій професійній ниві. Все буде Україна!