МВС Укрїни. Експертна служба

У ПОШУКАХ ІСТИНИ БЕЗ ПРАВА НА ПОМИЛКУ

Герб Хмельницької області

Новини

Сьогодні, 17 травня 2019 року, Хмельницький НДЕКЦ відвідали студенти 3-го курсу Хмельницького національного університету, спеціальності «Правознавство». Для них була влаштована екскурсія Центром, де вони змогли на практиці ознайомитись із тонкощами криміналістичної справи.

Ідея цього свята об’єднує всіх хто любить свою Батьківщину і не соромиться показувати це. Дуже багато людей цього дня одягають вишивані сорочки і приходять у них на роботу, тим самим несучи радість собі та піднімаючи настрій оточуючим.

Ось уже чотирнадцять років поспіль до Дня науки визначаються переможці обласного конкурсу науково-дослідних робіт. Сьогодні у сесійній залі Будинку рад відбулось нагородження кращих науковців нашої області. З гордістю прийняли заслужені нагороди директор Хмельницького НДЕКЦ Ганзюк Андрій Леонідович та завідувач сектору вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень Кудінов Олег Олександрович.

03 та 04 квітня 2019 року працівники Хмельницького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС Олександр Кравчук та Валентин Савченко прийняли активну участь у науково-практичному семінарі фахівців Експертної служби МВС на тему «Актуальні питання дактилоскопічної експертизи», який відбувся у с. Анталовці, Ужгородського району, Закарпатської області.

В рамках співпраці із Державною прикордонною службою України щодо виявлення незаконних змін в ідентифікаційних позначеннях транспортних засобів та відповідних супроводжуючих реєстраційних документах, спільно з фахівцями Хмельницького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України було проведено навчально-практичне заняття.

Працівники НДЕКЦ щоденно докладають чимало зусиль для того, щоб забезпечити проведення об'єктивних і точних досліджень у всіх сферах своєї діяльності. Але інколи через значне навантаження на роботі вони забувають про свої мрії і не знаходять часу на реалізацію своїх особистих планів.

13.03.2019 на території експертного оглядового майданчику територіального сервісного центру № 6841 регіонального сервісного центру МВС в м. Хмельницькому фахівцями Експертної служби МВС в галузі криміналістичного дослідження транспортних засобів та супроводжуючих реєстраційних документів в процесі перевірки автомобіля Mercedes-Benz на Польських «євробляхах» було виявлено, що даний транспортний засіб перебуває у розшуку як викрадений.

12 березня 2019 року співробітники Хмельницького НДЕКЦ МВС спільно з представниками ГУНП у Хмельницькій області, на базі юридичного факультету Хмельницького університету управління та права провели зустріч зі студентами 3-4-го курсів, під час якої презентували діяльність Хмельницького НДЕКЦ, відповіли на запитання присутніх та представили міні-виставку балістичних об'єктів, що будуть передані в кабінет криміналістики юридичного факультету ХУУП.

26 лютого 2019 року для студентів 4-го курсу «Юридичного факультету» Хмельницького університету управління та права проведено відкрите лекційне заняття з навчальної дисципліни «Криміналістика» на тему: «Тактика призначення судових експертиз». Лекційне заняття проводив заступник директора центру – завідувач відділу криміналістичних видів досліджень Хмельницького НДЕКЦ МВС, доцент кафедри кримінального права та процесу, кандидат юридичних наук Кравчук Олег Вікторович.

15 січня 2019 року у Хмельницькому науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС відбувся науково-практичний семінар на тему: «Сучасні можливості у проведенні судових експертиз Експертною службою МВС Хмельниччини».

09.11.2018 на території експертного оглядового майданчику територіального сервісного центру № 6841 регіонального сервісного центру МВС в м. Хмельницькому фахівцями Експертної служби МВС в галузі криміналістичного дослідження транспортних засобів та реєстраційних документів в черговий раз виявлено автомобіль з ознаками незаконних змін в ідентифікаційні позначення даного транспортного засобу.

10.11.2018 на базі Хмельницького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС для адвокатів Хмельниччини відбувся позаплановий захід: практикум з питань сучасних можливостей призначення та проведення судових експертиз для фізичних та юридичних осіб.

За заслуги перед Українським народом та вагомий особистий внесок у справу боротьби із злочинністю, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, грамотою Верховної Ради України нагороджено працівника Хмельницького НДЕКЦ МВС України.