МВС Укрїни. Експертна служба

У ПОШУКАХ ІСТИНИ БЕЗ ПРАВА НА ПОМИЛКУ

Герб Хмельницької області

Новини

Працівники НДЕКЦ щоденно докладають чимало зусиль для того, щоб забезпечити проведення об'єктивних і точних досліджень у всіх сферах своєї діяльності. Але інколи через значне навантаження на роботі вони забувають про свої мрії і не знаходять часу на реалізацію своїх особистих планів.

13.03.2019 на території експертного оглядового майданчику територіального сервісного центру № 6841 регіонального сервісного центру МВС в м. Хмельницькому фахівцями Експертної служби МВС в галузі криміналістичного дослідження транспортних засобів та супроводжуючих реєстраційних документів в процесі перевірки автомобіля Mercedes-Benz на Польських «євробляхах» було виявлено, що даний транспортний засіб перебуває у розшуку як викрадений.

12 березня 2019 року співробітники Хмельницького НДЕКЦ МВС спільно з представниками ГУНП у Хмельницькій області, на базі юридичного факультету Хмельницького університету управління та права провели зустріч зі студентами 3-4-го курсів, під час якої презентували діяльність Хмельницького НДЕКЦ, відповіли на запитання присутніх та представили міні-виставку балістичних об'єктів, що будуть передані в кабінет криміналістики юридичного факультету ХУУП.

26 лютого 2019 року для студентів 4-го курсу «Юридичного факультету» Хмельницького університету управління та права проведено відкрите лекційне заняття з навчальної дисципліни «Криміналістика» на тему: «Тактика призначення судових експертиз». Лекційне заняття проводив заступник директора центру – завідувач відділу криміналістичних видів досліджень Хмельницького НДЕКЦ МВС, доцент кафедри кримінального права та процесу, кандидат юридичних наук Кравчук Олег Вікторович.

15 січня 2019 року у Хмельницькому науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС відбувся науково-практичний семінар на тему: «Сучасні можливості у проведенні судових експертиз Експертною службою МВС Хмельниччини».

10.11.2018 на базі Хмельницького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС для адвокатів Хмельниччини відбувся позаплановий захід: практикум з питань сучасних можливостей призначення та проведення судових експертиз для фізичних та юридичних осіб.

09.11.2018 на території експертного оглядового майданчику територіального сервісного центру № 6841 регіонального сервісного центру МВС в м. Хмельницькому фахівцями Експертної служби МВС в галузі криміналістичного дослідження транспортних засобів та реєстраційних документів в черговий раз виявлено автомобіль з ознаками незаконних змін в ідентифікаційні позначення даного транспортного засобу.

За заслуги перед Українським народом та вагомий особистий внесок у справу боротьби із злочинністю, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, грамотою Верховної Ради України нагороджено працівника Хмельницького НДЕКЦ МВС України.

27 жовтня 2018 року до Хмельницького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС на щорічний «День відкритих дверей» завітали викладачі та студенти 4-5 курсів Хмельницького університету управління та права, Хмельницького інституту соціальних технологій університету «Україна», Хмельницького інституту Міжрегіональної академії управління персоналом, які навчаються за спеціальністю «Правознавство» та вивчають дисципліну «Криміналістика»

Студенти та курсанти, які обрали юридичний фах, отримали можливість на власні очі побачити лабораторні приміщення та спеціальне обладнання, яке сьогодні використовують у роботі Експертної служби МВС, ознайомитися з робочими процесами та порядком проведення судових експертиз.

Слід зазначить, що фахівці Хмельницького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС сьогодні проводять понад два десятки різноманітних експертних досліджень, серед яких як традиційно криміналістичні види досліджень так і спеціальні.

Працівники Хмельницького НДЕКЦ постійно відвідують курси підвищення кваліфікації, навчальні семінари, здобуваючи нові знання та розширюючи спектр своїх послуг та впроваджують нові види експертиз та досліджень.

Керівництво Центру запевняє, що подібні заходи проводитимуться й надалі, адже це чудова можливість для майбутніх правників побачити на власні очі, як проводяться найрізноманітніші експертизи, з висновками яких вони в майбутньому працюватимуть.

25-26 жовтня 2018 року на базі Хмельницького університету управління та права з метою визначення проблемних питань та шляхів їх вирішення під час виконання експертизи відео-, звукозапису проводиться семінар-нарада фахівців Експертної служби МВС України на тему "Актуальні питання та перспективи розвитку експертизи відео-, звукозапису".

8 жовтня 2018 в Головному управлінні Національної поліції Хмельницької області проведено заняття зі слідчими на тему "Проблемні питання призначення судових експертиз".

25 жовтня 2018 року, у прокуратурі області проведено семінар з питань призначення та проведення експертиз у кримінальних провадженнях.

Експертами МВС в черговий раз виявлено «двійника».

Останні новини

Режим роботи

Корисні посилання