МВС Укрїни. Експертна служба

У ПОШУКАХ ІСТИНИ БЕЗ ПРАВА НА ПОМИЛКУ

Герб Хмельницької області

ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ РОБОТИ З ДОБОРУ КАНДИДАТІВ НА ДЕННУ ФОРМУ НАВЧАННЯ ЗА ДЕРЖАВНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ ДО НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ВНУТРІШНІХ СПРАВ – ФАХІВЦІВ ДЛЯ ЕКСПЕРТНОЇ СЛУЖБИ МВС УКРАЇНИ
 
        Підготовку фахівців для Експертної служби МВС України за спеціальністю «Право» (081) (спеціалізація «Судова експертиза») ступінь бакалавра за державним замовленням здійснює Навчально-науковий інститут № 2 Національної академії внутрішніх справ.
        Приймаються на навчання цивільні особи на основі повної загальної середньої освіти, із сертифікатами ЗНО: історія України, українська мова та література, на вибір іноземна мова або математика (ступінь бакалавра термін навчання 4 роки), можливість у подальшому навчатися в магістратурі на денній формі навчання з терміном навчання 1 рік).

        Необхідні документи для оформлення особової справи кандидата:

  • характеристика з попереднього навчального закладу з рекомендацією;
  • медична довідка (лікарський консультаційний висновок форма № 086/о);
  • копія документа державного зразка про здобутий ступінь (освітній освітньо-кваліфікаційний рівень), на основі якого здійснюється вступ і додаток до нього;
  • копія документа, що підтверджує право на пільги при зарахуванні (при наявності);
  • копія приписного посвідчення або військового квитка;
  • шість фотокарток (розмір 3*4, без куточка).

        Відповідно до вимог Правил прийому у 2017 році оформлення скорочених особових справ кандидатів на навчання завершується 01.06.2017.  
       За детальною інформацією звертатися до сектору кадрового забезпечення Хмельницького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України за адресою м. Хмельницький, вул. Молодіжна, 12.