МВС Укрїни. Експертна служба

У ПОШУКАХ ІСТИНИ БЕЗ ПРАВА НА ПОМИЛКУ

Герб Хмельницької області

10.11.2018 на базі Хмельницького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС для адвокатів Хмельниччини відбувся позаплановий захід: практикум з питань сучасних можливостей призначення та проведення судових експертиз для фізичних та юридичних осіб.

Практикум був присвячений висвітленню можливостей, особливостей призначення та проведення судових експертиз як до Хмельницького НДЕКЦ МВС, так і до інших підрозділів Експертної служби МВС України та обговоренню практичних особливостей проведення психологічних, товарознавчих, економічних та інших видів судових експертиз та експертних досліджень.

На практикум прибули 41 адвокат, 3 помічники адвокатів та 4 стажистів адвокатів з м. Хмельницький, м. Кам’янець-Подільський, м. Славута, м. Старокостянтинів, м. Городок, м. Волочиськ, м. Красилів та інших міст Хмельницької області. Кожен з присутніх отримав свідоцтво про участь у заході.

Під час заходу адвокати (помічники, стажисти) мали можливість ознайомитись з окремими напрямками криміналістичних та спеціальних видів досліджень, які проводяться як у Хмельницькому НДЕКЦ МВС України, так і в Експертній службі МВС України взагалі.

З адвокатами (помічниками, стажистами) розглянуто питання правових аспектів щодо судово-експертного забезпечення з надання платних послуг фізичним та юридичним особам; можливостей Експертної служби та Хмельницького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС при проведенні почеркознавчої експертизи; технічної експертизи документів; судово-психологічної експертизи; судово-фототехнічної експертизи; комп`ютерно-технічної експертизи; судово-автотехнічної експертизи; судово-економічної експертизи; судово-бухгалтерської експертизи; будівельно-технічної експертизи; судово-товарознавчої експертизи та інші видів судових експертиз; особливостей офіційного документообігу (діловодства) при призначенні та проведенні судових експертиз та експертних досліджень.

Бажаючим, було продемонстровано спеціалізоване обладнання, яке використовується під час проведення судових експертиз, натурні колекції, стенди.

Останні новини

Режим роботи

Корисні посилання